PODPORA

POVEDALI O NÁS

Je veľkým požehnaním

pre ľudí, keď dokážu vytvárať spoločenstvo medzi sebou

a spoločenstvo s Bohom. Ďakujem Pánu Bohu za spoločenstvo Južania

a želám mu a vyprosujem hojnosť darov Ducha Svätého. Som rád, že ste, buďte aj naďalej požehnaním pre našu farnosť!

—  Jozef Varhaník, farár 

Dlhodobo sa snažíme hľadať pomoc a zdroje, ktoré nám pomôžu fungovať a robiť veci kvalitne. Medzi tieto zdroje patria rôzne projekty a granty, príspevky od podporovateľov, či 2% z dane. Je to však len malá časť. Uvedomujeme si, že naše možnosti sú obmedzené a sami to nezvládneme, preto potrebujeme Vašu pomoc. Veríme, že Bohu máme dať to najlepšie, čo máme. Ak Vám, ako i nám, leží na srdci generácia mladých ľudí, tak Vás pozývame ísť s nami do toho, zapojiť sa a podporiť nás, aby sme spoločne mohli dať to najlepšie, čo máme.

Ďakujeme Vám za akúkoľvek pomoc a podporu. Morálnu, materiálnu alebo finančnú. Sme Vám veľmi vďační. Práve vďaka Vašej štedrosti a pomoci môžeme aj naďalej fungovať a budovať tak generáciu, ktorá bude stále viac prinášať Božie kráľovstvo, jeho hodnoty a princípy do nášho mesta a okolia.

Ak máte túžbu podporiť nás, existujú viaceré možnosti. V prípade finančnej podpory prevodom na účet môžete použiť tieto platobné údaje: 
IBAN: SK5411000000002935473187 
Poznámka: spolocenstvo juzania podpora

My podporujeme

 

Nechceme len žiadať o podporu ale chceme ísť príkladom v dávani a podpore. Preto dlhodobo finančne, ale aj dobrovoľnícky podporujeme viaceré aktivity vo farnosti aj v regióne. 

Hľadáme pravidelných podporovateľov, ktorí sa rozhodnú mesačne prispievať konkrétnou sumou pre naše spoločenstvo. Pravidelná podpora rozvíja naše spoločenstvo a vďaka nej môžeme naše aktivity a službu posunúť na nový level.

Toto je to, čo robíme. To, kde investujeme svoj čas, svoje sily, svoje talenty. Túžime však prinášať viac. Túžime ísť tadiaľ, kadiaľ nás Boh povedie. Uvedomujeme si, že všetky tieto veci nemôžeme realizovať bez financií. Preto si vážime každú formu podpory. každé euro nám pomáha napĺňať a dosahovať náš cieľ – priniesť prebudenie, zjednotenie, motiváciu a povzbudenie.

Je veľkým požehnaním pre ľudí, keď dokážu vytvárať spoločenstvo medzi sebou a spoločenstvo s Bohom. Ďakujem Pánu Bohu za spoločenstvo Južania a želám mu a vyprosujem hojnosť darov Ducha Svätého. Som rád, že ste, buďte aj naďalej požehnaním pre našu farnosť!

Jozef Varhaník, farár

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • YouTube - Black Circle